Witaj na stronie Aktiv Tours Reisen

Firma Aktiv Tours Reisen istnieje na polskim rynku od roku 1989. W roku 1996 przenieśliśmy siedzibę firmy z Warszawy do Gdańska. Naszą firmę tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzą do wykonywanej pracy, zawsze służąc przy tym dobrą radą i swoim doświadczeniem. Wierzymy, że przygotowane przez nas oferty spełnią oczekiwania i potrzeby każdego turysty, czego dowodem jest obsługa ponad 20 tysięcy zadowolonych turystów z zagranicy rocznie.

Specjalizujemy się w organizacji:
  • turystyki przyjazdowej do Polski
    • wycieczek dla grup z programem kulturalnym i folklorystycznym
    • pobytów kuracyjnych 
    • imprez z zakresu turystyki aktywnej (wycieczek rowerowych, kajakowych, obozów wędrownych)
  • szkoleń i konferencji, podróży motywacyjnych, oraz wyjazdów służbowych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami 
  • polowań na terenie Polski, oraz poza granicami kraju

Każda z przygotowanych przez nas ofert uwzględnia indywidualne potrzeby, oraz możliwości finansowe klienta, proponowane przez nas miejsca są starannie sprawdzane, a zatrudnieni przez nas piloci i przewodnicy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli to właśnie nas obdarzą Państwo zaufaniem i powierzą swój czas urlopowy, a my sprawimy żeby był czasem prawdziwego relaksu i wypoczynku.  

Jako Touroperator działamy na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego pod nr. 246. Jesteśmy również członkiem Polskiej Organizacji Turystycznej, Gdańskiej / Warszawskiej / Krakowskiej Organizacji Turystycznej, Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów w Polsce, Forum Turystyki Przyjazdowej oraz prestiżowej Międzynarodowej Organizacji Turystycznej RDA w Kolonii. Nasze biuro posiada koncesję profesjonalnego organizatora kongresów, oraz podróży motywacyjnych.   

Galeria zdjęć

Certyfikaty

Rekomendacje