Polowania

Organizujemy polowania dla myśliwych dewizowych w Polsce, oraz poza granicą kraju od 1998 roku. Łowiectwo to nasza pasja. W każdym kolejnym roku, podwyższamy poziom świadczonych przez nas usług, wraz z wzrastającymi potrzebami naszych klientów.

czytaj więcej

Cieszymy się z coraz to bogatszego doświadczenia w realizacji polowań i szerokiego grona zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i często wracają by przeżyć niezapomniane chwile w polskiej kniei ponownie. Organizujemy polowania indywidualne na jelenie, sarny, daniele, muflony, oraz zwierzynę drobną, jak i polowania zbiorowe. Gwarantujemy organizację polowania na najwyższym poziomie, wraz z całą gamą niezapomnianych doznań w łowiskach, lasach i wielu dodatkowych atrakcji i przeżyć poza nimi. 

Za pośrednictwem naszego biura polowań polują przede wszystkim myśliwi z zachodniej części Europy (Niemcy, Dania, Norwegia, Belgia, Holadnia, Austria). W zależności od wymagań i potrzeb myśliwych, oferujemy opcję pobytu w leśniczówkach, pensjonatach, hotelach i pałacach. Każdy obiekt regularnie jest przez nas sprawdzany pod względem świadczonych usług i rodzinnej atmosfery.   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. 

Darz Bór