Polska

Katalog  » Polska

Naszym klientom mamy wiele do zaoferowania: cudowne, piaszczyste plaże Morza Bałtyckiego, krainy usiane jeziorami na Pomorzu i Mazurach położone wśród łąk i lasów, malownicze wysoczyzny środkowej i południowej Polski oraz stosunkowo niewielki, ale jakże piękny fragment gór wysokich – Tatry.

czytaj więcej

Odwiedzający Polskę mogą zwiedzić interesujące miasta, które słyną nie tylko z zabytków architektury poszczególnych epok, ale również opowiadają o historycznym rozwoju polskiego narodu, który przez wieki musiał bronić swojej tożsamości i wolności.

Nasi goście dowiedzą się więcej w trakcie oprowadzania po miastach, imprez, zwiedzania nowoczesnych muzeów, ale przede wszystkich podczas bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami Polski. Ludzie tutaj są otwarci, a rozmowa z nimi pozwala odczuć ich lojalność. Jesteśmy przekonani, że pobyt w Polsce zdobędzie Państwa serca i spowoduje, że odwiedzą Państwo nasz kraj ponownie.

Szczególną cechą polskiego społeczeństwa jest ciągle wzrastający udział kobiet w życiu społecznym. Zaznaczają one swoją samodzielność również w życiu politycznym, zawodowym i rodzinnym. Można to zauważyć podczas pobytu w Polsce, ponieważ kobiety są wszędzie obecne zachowując przy tym właściwy im urok.